بابام همیشه بهم میگه،دخترا،میوه ی زودرسِ باغِ پدر هستن و با یه لبخند به من نگاه میکنهلبخندش معنی چقدرررر زودبزرگ شدی دخترم رو میده.

من کلاا از بچگی عادتمه که همیشه موقع خواب پدر و مادرم رو میبوسم و میخوابم.یعنی الانم که هروقت ایران میرم،همیشه اینکارو انجام میدم و بهترین حس دنیاس وقتی دوتا از بهترین نعمتهای خدارو هر روز حداقل یکبار ببوسی

حالا که دوسالیه ایران نیستم،حتی گاهی تو خونه میرم کنارشون میشینم و بغلشون میکنم و ذخیره میکنم این احساسو برای زمانی که درکنارشون نیستم و احساس دلتنگی گلوم رو میفشاره

و اما باید از یه عادت دیگه ام از بچگیم تا همین چندسال پیش بگمهمیشه بعد از ماجرای روبوسی و شب بخیر،حتما یا پدر یا مادر میود پتوم رو صاف میکرد و برق اتاقم رو خاموش میکرداینکه میگم تا همین چندسال میش به این خاطر که دیگه بهم گفتن بابا،تو دیگه دختر به این بزرگیو خانمی شدی ،خودت که داری میخوابی برقتم خودت خاموش کن دیگه بچه جان

وااای یادش بخیر اونوقتایی که خیلی کوچولو و قل قلی و تپلی بودم،نصف شب هروقت تشنم میشد سریع پدرم رو صدا میزدم،طفلونکی بین خواب و بیدار ،از اتاق خواب خودشون پامیشد میرفت تو اشپزخونه و برام اب میاوردخب خیلی کوچولو وقل قلی بودم و از تاریکی میترسیم ولی اون یه جنتلمن واقعی بوده و هست همیشه برای ما.‍‍‍.خدا حفظت کنه برامون.

خدارحمت کنه پدرایی که دیگه درکنارمون نیستن و همچنین پدربزرگ خودم.که خیلی جای ایشون و مادربزرگم خالیه دربین ما

و روز مرد و پدر رو تبریک میگم خدمت شما اقایون و پدران عزیز

ارامشی دارم که طوفان را بغل کردم،همین دیوانگی را من ببین ضرب المثل کردم...

میوه ی زودرس باغِ پدر....

رو ,پدر ,یه ,خواب ,خیلی ,قلی ,تا همین ,باغِ پدر ,به این ,که خیلی ,خیلی کوچولو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آکادمی مدیریت 75830590 مدرسه-طرح درس-ابتدايي-عشايري-چندپايه-مديريت کلاس دانلود رایگان قالب پاورپوینت من یه پدرم آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل کتاب/جزوه/فایل درسی/اموزش/تحقیق/پاورپوینت محافل ادبی نهاد کتابخانه های عمومی کشور شیخ صفی مهارت های زندگی